| Katherine20 a întrebat:

E voie sa te asculte sau sa dai test la o alta materie daca in ziua aia dai test la o alta materie? Noi maine avem teza la mate, dar profa de istorie cica vrea sa ne asculte pe nota maine sau sa ne dea test maine si nu o intereseaza ca maine avem teza. straight face

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur, fiecare ora este separata. Singura regula este ca nu puteti avea doua teze in aceeasi zi fara acordul directiei (dar daca directia isi da acordul, se poate si asta). Nu conteaza ca aveti teza la mate, trebuie sa va pregatiti si la celalalte materii, doar nu va puteti prezenta la ora spectatori.

| CautNume a răspuns:

Da, poti da si 4, 5, 6 teste intr-o zi.

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Pai, noi azi am avut teza la romana si profesoara de religie ne-a dat un test de 10 exercitii in 10 minute!
Deci, depinde de temperamentul fiecarui profesor.
Rugati-o frumos, desi noua azi cu profesoara de religie nu ne-a mers! laughing
Succes la teza! Sa nu te grabesti! happy
Concentreaza-te pe lucrarea scrisa semestriala, mai lasa testul la alte materii ( invata si la el, dar mai mult trebuie sa recapitulezi pentru teza la mate )!
Te pup! happy

| maria6 a răspuns:

E voie, dar daca o rugati frumos, poate va iarta.

| TPUuser199 a răspuns:

Normal ca are voie.

| Katherine20 explică:

Prima data, am vrut sa scriu teza la o alta materie. Scuzati-ma m-am incurcat. big grin

| ProfDeMate a răspuns:

Nu stiu daca este permis, dar garantat nu este interzis. Mult succes la ambele discipline!
Prof De Mate

| Frigid_Max_1997 a răspuns:

E voie chiar daca cred ca e o regula tampita...sad