| Etro a întrebat:

Mâine doamna director a zis să mergem la școală pentru înscrierea la liceu. Eu sunt în carantina, cum pot face sa ma înscriu? HELP

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Online.

| Yuoia a răspuns:

Am citit toate raspunsurile. Nu ai voie sa iesi din casa nici cu masca si manusi.
Daca poti, ia legatura telefonic / mail cu directoarea sau fostul diriginte si intreaba cum poti fi ajutata de ei in aceste conditii.

| Alverto a răspuns:

Îți pui frumos mască, eventual și mănuși de protecție
Și mergi acolo

| Goddessss a răspuns:

Ce Dumnezeu e asa de greu?
Iti trimiti un prieten sau un membru de familie la școală si le explicit situația.

| PsyhoChild a răspuns:

Mama sau tata pot merge in locul tau

| Etro explică (pentru PsyhoChild):

Mama e și ea în carantina iar tata nu e în județ, e în Timișoara la lucru

| PsyhoChild a răspuns (pentru Etro):

Rude ceva ai? Bunici, unchi, matusa

| Etro explică (pentru PsyhoChild):

Bunica e la spital, mătușile mele in Italia cu uchi cu tot happy