| miki_6623 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce am nevoie pentru inscrierea la liceu, vineri ma duc sa ma inscriu ce trebuie sa iau de la scoala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înscrierea la licee a candidaţilor declaraţi admişi în urma repartizării computerizate se efectuează, conform unui program afişat de unitatea de învăţământ, pe baza următoarelor acte: cererea de înscriere; cartea de identitate (dacă este cazul) şi certificatul de naştere, în copie legalizată; adeverinţa cu notele şi media generală obţinute la Evaluarea Naţională din clasa a VIII-a; foaia matricolă pentru clasele a V-a - a VIII-a (cu calculul mediei generale); fişa medicală.

2 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Pentru vineri cand vei completa fisa cu optiuni pentru licee este suficient buletinul/certificatul de nastere si un parinte.
bafta!

| YoureGoingDown a răspuns:

De buletin si de un parinte happy...