| LiaGore a întrebat:

Maine e premierea de sfarsit de an scolar. Sa ii duc flori la diriginta?

Răspuns Câştigător
| adryanb27 a răspuns:

Daca simti tu din respect ca e frumos si ca i/ar place sa primeasca flori, eu zic sa ii duci, dar daca o faci din obligatie mai bine nu ii du! totul depinde de ea si de tine! succes

11 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Da! sigur ca da! E un gest foarte frumos!

| Petronela a răspuns:

Da

| withoutme a răspuns:

Sfarsesti anu.crezi ca nu te-a ajutat niciodata in anul asta scolar? normal ca trebuie sa-i duci.

| Derye a răspuns:

Eu nici nu ma duc maine rolling on the floor

| Cromasston a răspuns:

Bineinteles!

| ELD a răspuns:

Ar fi un gest frumostongue

| Xonia a răspuns:

Bineinteles

| ☺ Smile ☻ a răspuns:

Da dar nu neaparat sa-i dai floribatting eyelashes

| LiaGore explică:

Ms! am vb aseara cu un baiat din a 7a si spunea ca el nu duce...deasta eram asa nedumeritalaughinglaughinglaughing

| woody_9489 a răspuns:

Normal.

| Ralucarrie a răspuns:

Da!