| Neymar2 a întrebat:

Maine se face scoala?

15 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Păi tocmai că e ziua mondială a educaţiei, se face şcoală cu atât mai mult!

| Angelique a răspuns:

Te-ai gandit macar o secunda inainte sa pui intrebarea asta? Nu prea credtongue

| Avatar001 a răspuns:

Da da daca vrai poti sa nu te duci)))

| xAllexutsa a răspuns:

Tu ce crezi?laughing

| annyannya a răspuns:

Da, se face! :d

| NuImiPunNume a răspuns:

Intrebare mai banala nu am intalnit laughing))rolling on the floor))laughing)))

Răspuns utilizator avertizat
| Skiipper a răspuns:

Logik ca da!

| alexralu34 a răspuns:

DA, ce e cu intrebarea asta?

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Loogik ca DA! altfel ne'ar fi anuntat profesorii ca NU! big grin fndyy?

| ndc a răspuns:

Cred ca am raspuns cu "da" de 4 ori pana acum la intrebari de genul asta.

| Madalina285 a răspuns:

Da,se face pentru ca,din cate imi amintesc eu,maine nu este vreo sarbatoare sau vreo zi importanta in care nu se face scoala.Tu ai auzit ceva? Totusi, ar fi fost frumos sa avem si noi o zi libera, in afara de weekend!laughingrolling on the floor

| viky98 a răspuns:

Normal!

| CezaraMD a răspuns:

Da, se face.

| IAmWeasel a răspuns:

Da adica eu fac... funda?