| Iuli113 a întrebat:

Maine si poimaine se face scoala?

7 răspunsuri:
| yoonny a răspuns:

Da intra pe siteu ministerului si intreaba.eu am sunat-o pe diriga si mi-a spus ca de maine incepe scoalasadhappy

| xlollypop a răspuns:

Da

| Attomm98 a răspuns:

Depinde in ce oras locuiesti! Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos

| TheExpert01 a răspuns:

Nu se stie in ce oras esti de ex daca esti in vrancea(ca mine) nu maine si pimaine nu se face scoala daca esti in orase mai mari(eex. buzau bacau Bucuresti) doar unele sunt deschise nu toate trebuia sa specifici orasul!

| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns:

Ww.independentonline.ro/2012/02/08/Luminita-Barcari,-inspectorul-general-scolarsurpriseficial,-joi,-9-februarie-2012,-se-reiau-cursurile-scolare_6332

| madalinutza20 a răspuns:

La tine cum e vremea? Depinde de vreme si de oras de exemplu l amine maine incep scoala super tare suna-ti diriga si afla imi dai fundita?

| DyTz@ a răspuns:

Pai eu stiu ca maine ar trebui sa mergem la scoala dar depinde de oras si de vreme cel mai bine ar fi sa iti suni diriginta sau dirigintele