| LarisaMaria a întrebat:

Materii la bio-chimie? Adica cate ore din fiecare ora se fac etc...

Răspuns Câştigător
| anuk a răspuns:

Pai in clasa. a 9 a si a 10a ai 2 ore de chimie. 2 ore de biologie, 3 ore de fizica, 4 ore de mate, 4 de romana, 1 de istorie, 1 de geografie, 1 de religie, 1 de sport, 1 de optional, si eu am 1 ora de desne/muzica la 4 saptamani. 2ore engleza, 2 ore franceza/germana sau ce limba faci tu, 2 ore tic. o ora infosi o ora de logica ( in a 10a o sa ai psihologie) si una de dirigentie(30 in total/saptamana)
in a 11 si a 12a ai 4 ore mate, 4 romana, 4 biologie, 3 chimie, 3 fizica, istorie, geografie ( 1ora), 1 religie, 2 engleza, 2 franceza/germana, 1 ora filozofie- a 12/ educatie antreprenoriala a 11), 1 ora dirigentie, 1 ora tic, 1ora sport (29 ore/saptamana)