| Melinda1219 a întrebat:

Medicina,limbi straine sau drept?
Ce imi recomandati?
P.S sunt la un liceu cu profil pedagogic:d

Răspuns Câştigător
| ramonika125 a răspuns:

Eu iti recomand limbile straine, deoarece gasesti mult mai multe locuri de munca si sunt mai bine platite decat celelalte.

8 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Care-ti place mai mult, doar nu vrei sa-ti decidem noi viitorul?

| Melinda1219 explică (pentru unknownn):

laughing eu va ceream doar niste pareri:p

| Clauvdgg a răspuns:

Este foarte bine sa stii limbi straine!
Dar eu as alege drept happy

| EmmaLoLy a răspuns:

Limbi straine

| emaemma a răspuns:

Depinde ce te pasoniaza: eu una as alege medicina si m-as angaja in stainatate in special in Germania deoarece acolo salariul unui medic depaseste 3 mii de euro. toate 3 sunt facultati cu renume deoarece multi tineri aleg aceste 3 profiluri. alege ce te pasoniaza cel mai mult unde crezi ca te vei descurca cel mai bine si unde sti sigur ca vei castiga mult happy

| Girltpu a răspuns:

Toate sunt bune dar:
Medicina-cel mai mult de invatat si rabdare multa.
Limbi straine:daca chiar te descurci si sti ceva limba straina
Drept:daca ai bani ca dupa ce o termini o sa ai nevoie, gasesti greu serviciu.

| Eygey a răspuns:

Medicina

| ddav23 a răspuns:

Limbile straine, s-ar potrivi mai bine, apoi Dreptul si Medicina.
P.S.: Un absolvent de limbi straine.