| anonim_4396 a întrebat:

Mediile din liceu mai conteaza pentru admiterea la facultate? Se adauga cu notele de la BAC?
Am auzit 3 variante de raspuns in ultima vreme, una ar fi ca nu mai conteaza, alta ar fi ca mediile doar dintr-a 11-a si a 12-a conteaza, si si alta ca toate mediile conteaza din tot liceul si se aduaga cu notele de la Bacalaureat!
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Man...toate mediile iti vor fii trecute pe fisa si cand te duci la Facultate aia vor vedea ce medii ai avut..cum te-ai descurcatwinking

| MembruNou74763e21 a răspuns:

Doar mediile din clasele terminale sunt luate in considerare?