| Solix a întrebat:

Merita facut cursul de asistent social nivel mediu? Sau de operator calculator? Cu bani.Sau sunt bani pierduti?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Merita, in masura in care iti doresti foarte mult sa profesezi ca asistent social.
Cat despre operator calculator, nu cred ca-i cazul, mai ales voi, noua generatie de copii, care stiti bine cum sa folositi un calculator, la nivel de incepator.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Niciodată nu știi când iti este necesara o diplomă. Eu spun să faci cat mai multe cursuri pentru că te-ar putea ajuta pe viitor.