| Anonim20000000 a întrebat:

Credeti ca merita Facultatea de Tehnica Dentara sau Farmacie? Cat de greu iti gasesti loc de munca? Cum este in facultate(materii,orar, timp liber etc)?

2 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

La dentist se planifica. Asa ca loc de munca gasesti, ca este meserie privata. De invatat, mult, dar cu vointa o faci. Timpul liber, programul oral ti-l faci in functie de lucrarile pe care le angajezi.

| Silwian37 a răspuns:

Ohoo. In medicina Este foarte. Greu! Trebuie sa ai o ambitie de fier! Sa ti placa pur si simplu,! Munca munca si iar munca.Si cand abia mai poti. Tot va mai trebui sa mai poti putin! sad))