| anonim_4396 a întrebat:

Merită să devii profesor de matematică la liceu? (salariu, posturi libere etc...)

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Pai parcă ziceai că ai intrat la două facultăți, Facultatea de inginerie civilă si cea de asistență medicală. Și că nu te poți decide pentru că-ți plac amândouă.

Acum nu-ți mai place niciuna și vrei să devii profesor de matematică?

| Vivi02 a răspuns (pentru johnnny123):

Ei bine, probabil că voi începe ingineria. Doar că nu sunt sigur dacă am luat decizia corectă. In caz ca nu va place, m-am gandit la profesorul de matematica, sper sa nu pun probleme intreband despre mai multe facultatehappy

| 1234568807 a răspuns:

Merita doar daca iti place tie si poti fi capabil sa faci meseria asta, si daca esti si un profesor mai rau, e o placere mai ales cand bagi frica in aia care nu invata si nici nu inteleg nimic laughing