| Bogdanmanolachi a întrebat:

Merita sa faci medicina veterinară?

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Mai nou facem medicina veterinara doar ca sa merite?
Faci ce-ti place, ca pana la urma este timpul tau pe care il acorzi unei facultati.

| gabicoo a răspuns:

Daca ai terenul si ferma ta: Da. Asta daca vrei sa profesezi in Romania.

| Donsavas a răspuns:

Doar dacă te pasionează

| alina2k18 a răspuns:

Daca ai parinti cu bani care sa te tina in facultate 6ani, da.
De asemenea trebuie sa te tina stomacu, practica nu o vei face pe pisici si catei de fapt nu inveti nici 1% despre eiwinking dupa cum am auzit, plus ca la ramura oncologie o sa faci practica pe animalute decedate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merită dacă îți place. Succes!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-te patriarh!