| AvalohAlyn a întrebat:

Merita sa urmezi/studiezi la o facultate cu frecventa redusa sau la distanta? Ma refer ca, merita dati atatia bani pe taxa anual? Foloseste macar 50% o astfel de facultate?
PS:Am anxietate,depresie,fobie sociala si nu pot/nu mi-e usor sa urmez una la zi adica sa ma duc in fiecare zi intr-o colectivitate destul de numeroasa etc,sa particip la toate toate evenimentele, activitatile etc

2 răspunsuri:
| Geanin a răspuns:

Stai sa vezi BAC-ul, ma!

*rasete satanice*

| AlexSandu17 a răspuns:

Pana la urma ce ai facut? Te-ai dus la facultate? Si eu caut mai multe pareri despre facultate cu frecventa redusa, deoarece nu voi avea prea mult timp si m-as chinui mai rau.