| inna a întrebat:

Merita sau nu sa urmezi faculatea de ecologie? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Nastasia a răspuns:

O asemenea facultate poate sa-ti aduca surprize placute pe viitor. O prioritate a UE este aplicarea pe scara cat mai larga a "green politics" (politica verde) si reducerea emisiilor de gaze. Se va pune tot mai mult accent pe reursele regenerabile, pe "apropierea" naturii, asa ca, din punctul meu de vedere, facultatea ecologica poate sa te familiarizeze cu anumite concepte pe care mai tarziu le poti folosi in practica. Vor fi lansate multe proiecte pe mediu la care ai putea participa.

Mult succes!

4 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Depinde unde o urmezi ca daca o faci la univ ecologica...merita,viitorul este eco

| ViVi a răspuns:

Eu zic ca merita happy succes

| faranume a răspuns:

Da ...mertawinking
Ecologia este ff importanta in zilele noastre

| kathessa a răspuns:

Da, bravo, exista viitor. Succes.