| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a ieșit media de admitere de 9, 45 și as fi vrut sa intru în B. P. Hasdeu( Buzău). Ultima medie la Științele Sociale de anul trecut a fost 9, 34 și cu doi ani în urma 9, 32. La filologie a fost 9, 16 respectiv 9, 21.
De când am aflat cât îmi va da media, plâng. Nu cred ca mai am vreo șansă, având în vedere la ce medii s-au luat...
Oare mai pot intra acolo?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De ce plangi? Ai medie mare si sanse mari sa intri la acel liceu.

| KaterinaРомановский a răspuns:

Depinde cât de mult crește media de admitere în funcție de rezultate. Poși încerca, însă ești chiar la limită!

| elComandantee a răspuns:

Da.

| madasab a răspuns:

Nu stiu ce sanse ai sa intri la ss pentru ca, din cate am auzit, anul acesta sunt multi care vor sa dea acolo si o sa creasca media sigur.