| Intrebatorul1999 a întrebat:

Mi-am depus dosarul la specializarea marketing cu media 7.55, dar nu am fost admis si sunt pe lista de asteptare. Ultima medie la taxa a fost 8.7... Credeti ca mai am vreo sansa sa intru sau sa-mi retrag dosarul? Oare va scadea media cu aproape 1 punct?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau, dar trebuie sa fii realist si sa accepti faptul ca, nu ai nici o sansa. Nu s-a intrat niciodata cu medii sub 8.50 si nu cred ca ai avea tu vreo sansa.
Au sanse mai mari cei cu 8.60 si 8.50 dar cu 7.55 nu cred.

1 răspuns:
| Intrebatorul1999 explică (pentru Violleta2022):

La Universitatea București, nu? Deci la marketing cu mai puțin de 8.50 nu