| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut un test de IQ si mi-a iesit 80. E bine?

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu mi-am facut un test IQ si mi-a iesit 163. E rau?laughing

| blackmesa a răspuns:

Mdeh...cum spunea unu de mai sus. poate esti un manelist de ala.cocalar.atat poti cere unuia de genu asta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu cred in astfel de chesti pentru ca si eu mi l-am facut si mi-a iesit 150 in romana, 130 in engleza, 135 in germana, 140 in italiana si 143 in olandeza

| Chetrica a răspuns:

Eu am 12 ani si mi-a iesit IQ-ul 100.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa spun nu este prea bine un om normal ar avea intre 100 si 120

| jstRadu a răspuns:

Unde ati facut IQ.ul?
am facut pe facebook dar nu prea am incredere in rezultateoh go on
rasp plshappy

| Ionut_2962 a răspuns:

Eu mi-am facut testul IQ la un specialist si mi-am facut testul original si mi-a iesit 141 si acel om mai zis ca este peste medie si ca sunt un micut geniu la varsta de 16 ani si cum spun si alti IQ nu este bagajul tau de cunostinte ce capacitatea ta de a gandi si de a prelua infirmatii si de a le utiliza happy

| cucaracia a răspuns:

Mie mi-a iesit iq-ul dupa un test de pe net, de 146

| cosmax a răspuns:

Terminati cu prostiile de teste pe net. Am o veste pentru voi: au valoare 0! De ce? Din mai multe motive, primul ar fi ca de multe ori sunt teste pentru care platesti sa primesti rezultatul si sunt luate intrebarile din diferite teste specializate, dar de oameni fara specializare. Aleg aleator intrebarile si nu sunt relevante raspunsurile. Orice test de iq are intrebari de dificultati diferite, tocmai pentru a se vedea pana la ce nivel este capabil cel testat sa raspunda. IQ 163? Visezi amice. Fa un test adevarat, vei fi surprins de diferenta. Nu va mai visati genii pentru ca ati luat un punctaj mare la un test online, nu mai zic de cei care repeta testul pentru a lua punctaj mai mare, sunt patetici.

| D4ny3l4 a răspuns:

Eu mi-am facut testul iq si zicea ca am 130 cea ce este destul de bine, insa asta nu prea are importanta.Aceste teste sunt facute ca sa faca anumite sondaje in legatura cu intelectualitatea populatiei, insa nu trebuie sa faci testele astea pentru ca sa stii ca te duce capul.tongue.Eu cel putin l-am facut din lipsa de ocupatie.winking

| Mellie00 a răspuns:

Eu am 11 ani si am IQ-ul 139. In concluzie sunt geniu pe langa tine laughing