| Mayy a întrebat:

Mi-am tot verificat cardul pentru bani de liceu, dar pe luna ianuarie inca nu s-a bagat nimic.Cand au de gand sa puna banii pe card,? Nu in fiecare luna se pun banii la sfarsitul lunii?

Răspuns Câştigător
| TotEu1993 a răspuns:

Sall.Se pare ca nu in fiecare luna, si eu astept sa imi bage banii pe card.Pana acum am luat doar pe luna septembrie, octombrie si noiembrie.Decembrie si ianuarie nu.Sau depinde de scolii cand au bani atunci ii dau, sau poate nu au trimis aia de la minister.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am auzit pe data de 6-7 se pun bani

| Moldovan_Jenica_1960 a răspuns:

Si eu am fost sa vad de bani dar nu s-a bagat