| catalinalexandru05 a întrebat:

Mi-am uitat parola contului classroom iar profesorul mi-a pus nota 3. Am incercat sa restez parola, vorbind cu administratorul (respectiv profesorul) dar nu doreste sa-mi reseteze parola. Are dreptul sa-mi puna nota din acest motiv?

Răspuns Câştigător
| Elenaaa1111111128383848383838383838 a răspuns:

Nu are niciun drept sa facă asta notele trebuiesc puse doare pe cunoștințele elevului nu ca ți ai uitat parola… ar trebui sa te duci la director sa comunici acest lucru și sa i spui ca nu ți se pare normal sa nu îți reseteze parola pentru ca nu vrea el și sa îți pună un 3 pe lucrul acesta, asta este treaba lui și trebuie sa o facă fie ca ii place sau nu pentru asta este plătit. Vorbește cu părinții despre asta și du te cu unul dintre ei la director și sa stii ca notele din catalog pot fi anulate prin încercuire asa scrie in regulament și dacă nu vor sa facă asta spune le ca le faci plângere pentru ca astea sunt regulile și este dreptul tau

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Vorbeste cu dirigintele. Profesorul nu are voie sa iti puna nota daca nu ai acces la classroom.

| siriusblack98 a răspuns:

Ce ți s-a întâmplat este un abuz. Mergi la diriginte. Dacă nu face nimic atunci apelează la director.

| florin926481f a răspuns:

Parerea mea este ca asta e o scuza, parola la classroom nu exista, parola poate fi de la contul cu care te conectezi sau poate ai uitat codul clasei pentru a intra in clasa respectiva.