| AvalohAlyn a întrebat:

Modulul psihopedagogic il poate face oricine? Si la toate facultatile? Sau exista niste conditii pentru a il putea face?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Modulul pedagogic il poate face orice student, dar trebuie sa ia examenele. Salut.

2 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Modulul pedagogic poate fi facut de oricine si in principiu exista specializari pentru toate facultatile. Studentii de la stiintele educatiei il pot face doar daca au o a doua specializare, altfel e inutil.

Nu stiu cum e la alte facultati, dar la UVT criteriul de admitere e interviul, care e de fapt alcatuit din intrebarea ''Cum te cheama?'' - si asta doar pentru a putea bifa pe lista.

| Anonimuserr a răspuns:

Îl face oricine dar mai degrabă cei care predau la unviersitate sau urmează să predea trebuei să fac acest modul.