| navarre a întrebat:

Ne putem schimba,, lumea"daca ne schimbam gandirea? http://www.trilulilu.ro/tigrulmanu/0e087297a7a6c6

3 răspunsuri:
| olly13 a răspuns:

Sigur ca da sa nu mai fim atat de egoisti si da lacomi si o sa vezi schimbari majore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasa filozofie comerciala bazata pe exotismul imaginii.De enuntat e usor, dar e drum enorm de lung de parcurs si ce e culmea e ca nu trebuie sa gindim in prim plan universul ci trebuie sa coborim cit mai adinc in noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelasi anonim sint si vreau sa specific ca "dragostea"de la sfirsit se refera la altfel de dragoste nu la cea individualizata si indreptata spre un singur individ, dar, asa cum am spus, e cale lunga de parcurs pentru ca egoul nu se lasa ucis usor pentru a ne lasa liberi spre a intelege.