| Alexino72 a întrebat:

Neata TPU,am o intrebare ce ma sacie de mult timp,programul acela Ccleaner, cand dau la "Curata" si sunt acolo o gramada de casute bifate de la Windows (etc.) imi sterge tot windowsul, Sistemul (etc.) sau doar ceea ce nu-mi foloseste?

Răspuns Câştigător
| Niku3 a răspuns:

Nu-ti fa griji iti sterge doar ceea ce nu ai nevoie(ca fisiere temporare ce-ti ocupa din memorie, etc), este bine sa lasi asa bifat, ca sa nu-ti stearga si parolele salvate( nu este mare problema, doar ca trebuie sa le scrii din nou atunci cand te loghezi intr-un vreun cont).