| alex2009 a întrebat:

Salut foloseste cineva programul returnil virtul se zice ca el cloneaza windowsul cum ii dau sa se cloneze sistemul?

3 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Cred ca ai vrut sa spui asta http://www.videotutorial.ro/? p=589.Altceva nu stiu la ce te referi.

| dragalasica a răspuns:

Este simplu.il scoti pe un hart disk!

| kesepian a răspuns:

N-am auzit de așa ceva, dar încearcă HIRENE BOOT CD sau Acronis... sau pur și simplu scrie pe Google "Clone your HDD" sau ceva similar și vei găsi o grămadă de programe care clonează Windows-ul.