| Ardei123 a întrebat:

Nici nu stiu ce sa fac, am luat 4.50 la testarea de la mate.Eu fac si pregatire la alta doamna chesria era ca dupa ce mi la corectat a constatat ca trebuia sa iau 8. Cum pot sa rezolv problema? Imi este frica ca doamna, de mate de la scoala sa nu prinda boala pe mine helppppp

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Vorbești cu dumneaiei și o întrebi unde ai greșit, pe un ton frumos, evident și dacă ea vede că ești curios sa vezi unde ai greșit și îți dai silința să faci mai bine, crede-ma, n-are cum sa prindă boală pe tine.
Cheeeeers!