| PuntIle a întrebat:

Salut, am cam facut-o lata cred. Sunt a 9-a si fac pregatire la matematica cu profesoara ce imi preda fizica la clasa, am note foarte mici la mate nu neaparat din cauza profesorului sincer nici n-am invatat ..Deci sunt pe vara momentan azi am dat un test la mate si eu aveam rezolvarile puse frumos pe o foaie pe care am schimbat-o la sfarsit cand a luat lucrarile. eu si inca doi colegi am facut asta. Apoi unul dintre colegi a spus in gura mare ( ca se se vada ca e smecher sau nu stiu de ce ) la ora de fizica ca el si eu si ala am fii copiat acelasi d-ala si ca o sa luam 10... M-am dus la doamna profesoara si i-am zis ca am facut alea cu ea la prega( chiar le-am facut ) si ca stiu sa le fac si ca foaia mea rezolvata am dat-o la un prieten la clasa care o sa aiba test mai mult ca sigur ( sau parca asa ceva. ) si m-a intrebat daca se prinde ca daca ma cheama la tabla alea alea. Si i-am zis ca stiu sa fac si pot. Ea a zis ca nu o sa ii spuna profesorului. Oricum vreau doar sa stiu ce credeti. Ea s-o fii suparat pe mine (profesoara de pregatire / fizica) adica o mai vrea sa faca pregatire cu mine la matematica in viitor? si ce credeti ca o sa ma prinda ca am copiat am facut cred ca aproape tot bine in test dar stiu sa le fac la tabla. Ce credeti va rog spune-ti-mi ca sunt foarte stresat din cauza asta.

3 răspunsuri:
| AndreeaP99 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce faci la matematica pregatire cu o profesoara de fizica.e ca si cand ai face la romana cu o profesoara de engleza...

| KillaNoFilla a răspuns:

Daca sti sa le faci la tabla nu ai dc sa te ingrijorezi.

| MosFoca45 a răspuns:

Nene problemele de viata nu se rezolva aici mai bine stergi intrebarea pana nu te faci te ras.