| Paun_Maria_1985 a întrebat:

Nu am facut 3 exercitii la un test de 12 ececitii ce nota credeti ca voi lua?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde cum puncteaza profesorul fiecare exercitiu, respectiv acorda pentru fiecare punctaj egal sau punctaj diferit. Daca punctajul ar fi egal atunci ai putea primi nota 8, daca este inegal nu se poate sti.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu putem sti. daca toate exercitiile aveau acelasi grad de dificultate si acelasi punctaj, vei lua 7, 5. Daca cele pe care nu le-ai facut erau mai bine punctate, poti lua o nota mai mica.