| AcidCuSange a întrebat:

TPU! Am dat un test la fizica joi si nu am facut nimic.Profesorul a zis ca daca nu vrem sa ne treaca nota (fiindca erau foarte multi care plangeau ca nu au invatat si le era frica de nota) o sa ne asculte la oral.Eu am fizica marti. Dar cred ca maine imi voi lua scutire fiindca sunt bolnava, si imi este frica ca imi va pune nota. Voi ce credeti? Ca imi pune nota sau ca ma asculta la oral?

Răspuns Câştigător
| TootydeCool a răspuns:

Poi te poti duce sa vb cu profesorul si ai spui sa te ascule la alta ora ca esti bolnava si cred ca va intelege.

1 răspuns:
| AR1373 a răspuns:

Te asulta oral. Daca asa ti-a spus.