| Sofi209 a întrebat:

Nu am fost tot semestrul la scoala, sunt la liceul de arte plastice clasa a 10-a,acesta este primul semestru, as putea sa imi scot dosarul de aici si sa ma inscriu la o scoala privată din semestrul 2? Mentionez ca este vorba de o scoala privată,prietenul meu este la scoala aceea si a spus ca este posibil sa ma accepte, voi ce credeti?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca o sa te accepte, daca nu ai situatia la invatatura incheiata pe sem.I la actuala scoala.