| anonim_4396 a întrebat:

Nu am inteles inca, rezultatele de la bac vor fi anonimizate doar anul acesta sau așa vor fi de acum incolo? Și de unde pana unde chestia aceasta, n-am auzit deloc de ea pana acum, mai ales sa fie ceva permanent.

1 răspuns:
| Cocolino111 a răspuns:

Anul acesta sigur vor fi anonimizate rezultatele, de la anul chiar nu stiu dar probabil asa se va face de acum incolo pentru ca e mult mai bine asa, sa nu stie toata lumea ce note ai luat tu.Succes