| zorro3691 a întrebat:

Nu parca s-a adaugat legea fara teme de vacanta?

eu am primit ca tema 5 carti de citit si sa facem rezumatul la ele 1 caiet de vacanta.

asta nu-i vacanta.

Răspuns Câştigător
| Notmyaccount a răspuns:

Da. Este de foarte mult timp specificat faptul ca profosorii nu au voie sa dea teme de vacante... La fel cum mai este specificat si faptul ca un elev trebuie sa petreaca 3 ore, doar3 ore, facandu-si temele. Dar cine sa respecte regulile? Doar n-or fi profesorii atat de prosti incat sa lase si vacanta nestricata. Si eu am primit teme si ce sa vezi? Nu le fac.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e lege, ci Ordin de ministru.

| crimsti a răspuns:

De-aia sunteti asa varza, astia mici.