| kesha a întrebat:

Nu stiu de ce dar inainte sa merg la soala am emotii cum sa fac sa scap de emotii?

6 răspunsuri:
| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Pai...incearca sa gandesti pozitiv.
Si eu am emotii mai ales atunci cand nu-mi invatlaughing

| lascuiulian92 a răspuns:

Fa-ti prieteni si incearca sa te apropii cat mai mult de ei, astfel te vei simtii cat mai in largul tau si emotiile vor disparea :-)

| Adha a răspuns:

Pai e simplu! gandeste-te ca esti acasa cand faci teme si cand iesi la tabla la fel! eu sunt la fel ca tine! stau in banca rusinata si cand ma scoate la tabla imi imaginez ca sunt acasa facand teme... inainte sa pleci la scoala ia un comprimat de calciu! bafta!

| kesha explică (pentru Adha):

Mersi, si tie bafta.