| masecla22 a întrebat:

Nu sunt sigur daca in aceasta categorie este locul potrivit sa postez.
Sunt curios daca are vreo semnificatie acest vis.

Eram pe terenul de sport si faceam ture.(daca se intreaba cineva terenul de sport era cel din fata colegiului Saguna in Brasov cam asa https://is.gd/6DYWSm) Dintr-o data a inceput sa alerge consilierul phihologic dupa noi cu un cutit (era asiatic) Dupa ce mi-a omorat cei mai buni prieteni a venit dupa mine Dupa aceea mi-am dat seama ca noi nu avem consilier psihologic, astfel ca trebuia sa visez Am folosit faptul ca visez pentru a imi invia prietenii, si pentru a-l intreba pe consilier de ce a facut asta Inainte de a muri mi-a inmanat un CD pe care scria David Firth Toast Boy
Are vreo semnificatie acest vis?

1 răspuns:
| robertrobertroo2715 a răspuns:

Salut! Acel vis nu are o semnificatie si a fost doar un cosmar, sau te-ai uitat la un film de genul mai demult si il visezi acum.