| EmanuelEmy7 a întrebat:

O intrebare. Pentru cei care au dat in august 2016 bac-ul si au dat si in 2017 si nu au reusit se mai poate da gratis si in august 2017 gratis avand in vedere ca este doar o materie la care este corigenta?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a treia sesiune de bacalaureat si urmatoarele se plateste o taxa, care este stabilita de ISJ din judetul tau, suma este de cca 240 lei pentru 3 materii. Pentru o materie este de cca 80 lei.

| EmanuelEmy7 explică (pentru Ioandelasal):

E mai putin de 80 de lei, asa mi s-a spus!

| Ioandelasal a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Am spus cca 80 de lei si nu exact 80 de lei. Asa cum ti-am spus suma exacta o stabileste ISJ.

| EmanuelEmy7 explică:

Ok, salut!