| Valentyn22 a întrebat:

O intrebare poate banala pentru unii laughing) Deci ma lamureste si pe mine cineva cand e SF. Valentin ( Ziua Indragostitilor )?

DAu funda!

Răspuns Câştigător
| dodo222 a răspuns:

In fiecare an, in aceeasi zi: 14 februarie happy

9 răspunsuri:
| marin81 a răspuns:

14 februarie

| Rebecca123 a răspuns:

Te cheama Valentin si nu stii? laughing

| Grimster a răspuns:

In ce Univers sucit e mai usor sa vii pe site-ul asta si sa pierzi 10 min, sa primesti de 10 x acelasi raspuns pentru o intrebare banala decat sa mergi pe atotputernicul Google si sa scrii acolo ce vrei sa stii?

| Valentyn22 explică (pentru Grimster):

Lenea asta.ce sa.i faci :laughing))

| galyperf89 a răspuns:

14 februarie

| Lyra a răspuns:

14 februarie prietene nestiutor

| Regeleali a răspuns:

14 Februarie! Funda?

| Pityk_Emmy_2000 a răspuns:

In 14 februarie, dar in Romania in 24 februarie. Uite aici mai multe http://ro.wikipedia.org/wiki/Ziua_%C3%AEndr%C4%83gosti%C8%9Bilor

| Ionut_RS_1991 a răspuns:

In februarie pe data de 14