| RazvanSmile a întrebat:

O sa particip la un concurs in memoria holocaustului care va avea o proba artistica in care va trebui sa fac un afis, poster sau o lucrare plastica(dimensiunea 60x90) cu tema concursului. Aveti idei? thinking

4 răspunsuri:
| magazinulDepeBlog a răspuns:

Http://www.123rf.com/photo_12670414_the-holocaust-symbol.html
sau
http://www.lithuaniatribune.com/......201328008/
Si o svastica insangerata peste - chiar cred ca ai putea sa te joci cu cele 2 simboluri la nivel de grafica.

| RazvanSmile explică (pentru magazinulDepeBlog):

Nu e prea simplu?

| magazinulDepeBlog a răspuns (pentru RazvanSmile):

Majoritatea logo-urilor importante sunt simple ca si comunicare vizuala si transmit un anumit mesaj din priemele 5 secunde de cand le vezi.

| Zuzu239 a răspuns:

Hei! Dimensiunile foii sunt exprimate in centimetri? Adica o foaie A1? Si trebuie sa vina concurentii cu ea de acasa? Particip si eu si m-ai ajuta mult daca ai raspunde.