| Petre_Dorin_1990 a întrebat:

Oamenii care au atractie pentru copii se numesc pedofili. Cum se numesc oamenii care au o atractie pentru persoane inteligente?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nobelofili.

| express11 a răspuns:

Idioti,caci le vin in cap intrebari ca asta.

| cristimihailov a răspuns:

Normali

| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

In inteligenta exista viata

| RaraSeeDY a răspuns:

Nu exista un nume la oamnei care au atractie pentru persoanele intelgigente.
Motivul este simplu... Nu este ceva ilegal, este ceva normal /... asa ca nu iti bat ecapu cu prostiiwinking

| Petre_Dorin_1990 explică:

Sigur exista un termen pe care il gasesti si in dex doar ca nu imi aduc aminte si in dex nu l-am gasit