| navarre a întrebat:

Oare cati asemenea dementi or fi printre noi? http://www.libertatea.ro/......93941.html huooooo! si unii le mai pupa si mana!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Fals, nu era preot ci pastor la o secta, adica varza. Oricum, nici macar nu mai conteaza asta, la ce a facut.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Uhaaaaa, sectarii dau stupid! Ce-mi place!

| yoo23 a răspuns:

Alt popa dement...doamne,doamne,doamneeee

| Raressh69 a răspuns:

Stiu chestia asta...pai nu vroia sa le taie gatu vroia sa ii sugrume si nu a putut=>asa ca lea taiat gatuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala facea parte dintr-o secta obscura, nu era preot. Problema e ca multi dementi umbla liberi pe strada.

| negrutzubest a răspuns:

Destui...