| ioana98 a întrebat:

Oare se gasesc si subictele de la testele initiale la fizica?

Răspuns Câştigător
| Sk8_1585 a răspuns:

Intra pe : www.subiecte2012.edu.ro unde vei gasi modelele:P nu exista subiectele care ti le va da alea vor fii facute de profesori :P :P deci nu ai cum invata motamo si... cam asa ai intele www.subiecte2012.edu.ro... Am ora de romana cu directoare si ea le-a dat la clasa deci. cam asa mor arata. mult noroc sa nu iei sub 5 ca faci ore suplimentare

4 răspunsuri:
| Ionela_6633 a răspuns:

Eu am gasit un model si pe baza lui ma pregatesc...profu mi-a zis ca testul pe care ni-l da il gasim pe net...

| stefan1306 a răspuns:

Nu.Se gasesc decat modele.

| lola_5000 a răspuns:

Didactic.ro