| Lyndsey a întrebat:

* Observ ca marea majotitate a elevilor se transfera chiar daca invata bine.
Ce parere aveti despre faptul ca tot mai multi tineri(liceeni) fac acest pas doar pentru a fi cei mai buni? Si ma refer strict la invatatura? Este aceasta o atitudine placuta inaintea lui Dumnezeu? Vreau parerea personala, cu argumente.
P.S.:Tin cont si de cantitate. *

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Nu am inteles ce legatura are cu prefectura, dar transferurile despre care vorbesti ne arata cat de prost sunt indrumati acesti copii se catre parinti si de catre scoala.