| qcristi a întrebat:

*P. S: Daca vedeti ca e deja un raspuns puteti raspunde ca sunt mari sanse sa fie un rasp stupid si nefolositor!

Deci, al 3-lea post pentru 1 singur subiect si sper ca si ultimul.
Am un Nokia E90 si are inslalat in „Media" „Flash Player" dar nu merge sa vad videoclipuri pe net in prncipal pe youtube, nici pe browser-ul la telefon nici pe „Opera Mini 4". Cine imi da un raspuns care sa rezolve ii dau funda + raman dator.

Puteti obtine funda si prin a-mi da un link cu cea mai noua versiune Flash Player pentru Nokia E90

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa instalezi aplicatia youtube pe telefon si sa intrii sa te uiti pe youtube cu ea. Normal va trebui sa iti ruleze filmuletul direct pe site.dar tot cu ajutorul media playerului din telefon. In principiu setarile de streaming trebuie sa fie corecte.