| Alexx234qw a întrebat:

Până la urmă se mai dau simulări la clasa a 11-a? Unii spun ă nu, alții spun că în mai.
Dacă se dau în mai când vom fi anunțați de acest lucru?

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Anul asta simularile la clasa a XI sunt organizate la nivelul fiecarui judet in parte. Fiecare ISJ stabilese data si elaboreaza subiectele.
Doar la clasa XII simularea e nationala.

| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Din ce-am înțeles eu, că tot clasa a 11-a sunt, dăm simulările în Mai. Mi se pare o mega prostie toată treaba asta cu amânatul lor că te bagă-n ceața la un moment dat. Probabil vei fi anunțat mai din timp de către dirigintele tău.

| thepinklady30 a răspuns:

Nu se mai dau in martie, dar in mai se dau. Nu stiu cand se va anunta.