| marcoreusbvb a întrebat:

Salut, astăzi am dat examenul la română, clasa 8-a.
Eu eram obisnuit de la celelalte simulări să pun ceea ce am greșit în paranteze tăiat (--------), iar doamna de română, de matematică nu au spus nimic în privința acestui lucru. Așa că la examen am continuat așa, dar când am terminat lucrarea, a venit directorul și a spus să nu punem între paranteze, doar o linie și atât... Se poate anula lucrarea? ( era de 9/10 ) Vă rog să răspundeți. Mor dacă mi-l anulează.

5 răspunsuri:
| Clockwork a răspuns:

Se va anula

| Valy9999 a răspuns:

Depinde si de profesor acum, cel mai bine era sa tai cu o linie.

| marcoreusbvb explică (pentru Valy9999):

Am tăiat cu o linie și pusă în paranteză... Vai -.-

| raducristian0770 a răspuns:

Se poate considera semn, ai avut niste supraveghetori aerieni, la fel ca ai mei. Suntem in aceeasi situatie, eu am incercuit toate exercitiile, iar profesorii prezenti au zis ca nu scrie nimic in regulament despre asta. Sper ca lucrarea sa ajunga pe mainile unui profesor intelegator.

| marcoreusbvb explică (pentru raducristian0770):

Asa sper si eu, nu au zis nimic supraveghetorii si directorul dupa ce au vazut...