| habaj a întrebat:

Păreri despre licee din Bucuresti?(in special Lazar, Hasdeu, Caragiale, Monnet)

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Lazar e un liceu de top, trebuie sa iti placa sa inveti daca vrei sa mergi acolo.
Hasdeu era undeva in frunte dar acum e cam mediocru, insa tot bun este.
Caragiale la fel, un liceu unde se face carte, e mare si foarte dotat, ai vazut ca se afla si intr-o zona foarte buna a Bucurestiului deci cam sunt elevi de un anumit nivel si ma refer aici mai mult la bani.
Monnet e mai mult de fite, daca nu ai fite si bani multi nu iti recomand sa mergi acolo.