| GalaXy a întrebat:

Ce pareri aveti despre cele mai bune licee din Buc la mate-info / filologie? (Sava, Lazar, Mihai Viteazu, Iulia Hasdeu, Vianu, Spiru etc etc) Sunt a VIII-a si m-ar interesa anturaj, pareri despre profesori, si in special CE SPORT SE PRACTICA (ma intereseaza ce liceu are volei).
Voi unde v-ati duce?
Multumesc! Dau funda pentru cele mai complete informatii.
P. S. Nu raspunsuri gen "Sf.Sava ca e de prestigiu", argumentati...

1 răspuns:
| Pιтιкa a răspuns:

Sincer eu m-as duce la Ion-Barbu sau Lazar aaa...si la Vianu!kiss

Întrebări recente