| gabii2573 a întrebat:

Păreri liceul Nicolae Iorga din Bucuresti? Până la ce ora sunt cursurile? Este prea strict? Cum sunt profesorii?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cursurile de zi sunt pana la ora 14 dupa amiaza, cele serale 17-21.
Este un liceu care oricare altul, unde se pun absente si se scad notele la purtare cand absentezi si evident, note foarte mici cand nu inveti.
Profesorii sunt foarte buni pentru cine invata si foarte rai, pentru cine nu invata.