| anonim_4396 a întrebat:

pe ce data este sarbatorit craciunul?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Martie 32tongue crezi ca o astfel de intrebare e normala? sau cel care a pus-o e normal? stiu ca exista si oameni din acestia... dar totusi...laughinglaughing

13 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Pe rit vechi sau pe rit nou? Dupa calendarul gregorian sau cel iulian? e o intrebare puerila... daca nu stii asta!

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

cred ca site-ul ar trebui sa se redenumeasca Tratament Pentru Uituci laughinglaughing

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Deocamdata pe 25, 26 si 27 Decembrie. Prin viitor nu se mai stie ca cica astrologii au facut o descoperire de ultima ora si cica Domnul nostru Isus Hristos s-ar fi nascut prin Iunie sau Iulie si nu in Decembrie.

| Dara a răspuns:

E cumva intrebare capcana? Toata lumea stie ca zilele Craciunului se sarbatoresc in fiecare an pe 29, 30 si 31 februarie...big grin

| Dara a răspuns:

Nu cred ca vrea sa acumuleze puncte, ca e trimisa anonim, cred ca omul nostru are...doar putina amnezie laughing

| monicaclaudia a răspuns:

Ei la faza asta eu ma intreb administratorul nu are nimic de zis? cum am mai zis miar place sa ramana un site cit de cit.

| monicaclaudia a răspuns:

Si ce fac dupa aia cu punctele merg la magazin dupa premiu =='? eu credeam ca scopul situlul aceste e de a da sfaturi (( nu de a acumula puncte ((
PS_ da ai dreptate unele intrebari sunt nasoale ar trebui sa nu le ia nimeni in considerare

| dudu_4306 a răspuns:

Voi puneti intrebari ca sa acumulati puncte?tongue

| JayLeno a răspuns:

! cred ca glumesti... abia a trecut! sa ai o asa memorie scurta!?happy

| MihaiA a răspuns:

cand taiem porcu` big grin

| KaTaLyN a răspuns:

Pai frate voi astia care comentati atata .va da importanti dar totusi nu inteleg de ce dati atat importanta unei intrebari retardate cum e astawinking...eu am dat click pe ea pentru ca ma mirat fapt ca o asemenea intrebare de cap patrat a primit 12 raspunsuri.Deci intrebari serioase si care au cu adevarat nevoie de raspunsuri utile si care sa ajute au cate 1, 2 cel mult 4 raspunsuri.Si aceasta intrebare a reusit sa stranga o sumedeniewinking... voi la sustine si le promovati pentru ca i`ati facut placerea aceluia care a postat aceasta intrebare si si-a batut joc de voiwinking daca ati fi ignorat`o cu totii oare nu ar fi fost mai indicat sa vada ca nu si-a dus planu la destinatie.Adica voi sunteti constienti ca urmatoarea zi cand a intrat autorul intrebarii pe site si a vazut ca intrebarea lui daramata a primit 12 raspunsuri. .va dati seama ca se tine cu mana de burta din cauza rasului? ia ganditi`va la asta si nu va mai stresati atata...stay chill

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa mai, adminu' in pace! Daca da "verde" la o gramada de analfabeti "jmecheri", de ce n-ar da si la intrebari retardate?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe data de 25 decembrie