| Geass1 a întrebat:

Pe ce data venim din vacanta de iarna?

Răspuns Câştigător
| Bibble a răspuns:

10 ianuarie

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Aveţi 3 săptămâni de vacanţă :D

"Vacanta de iarna – sambata, 19 decembrie 2015 – duminica, 10 ianuarie 2016" - SURSA = Structura anului şcolar 2015-2016 de la linkul :
http://scldr.ro/tag/structura-anului-scolar-2015-2016/

Toate cele bune!

| Fatamuntilor a răspuns:

10 ianuarie 2016!

| ByancaLavy a răspuns:

In cazul meu, care am 3 saptamani de vacanta, intru pe 3 ianuarie 2016, cade intr-o luni happy

| bursuc001 a răspuns (pentru ByancaLavy):

Bună!

Sunt curios cum ai calculat happy
Dacă eşti din România, atunci ai vacanţă până Duminică, 10 ianuarie 2016 - vezi detalii în răspunsul meu...

O seară/noapte frumoasă!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru bursuc001):

Timpul se comprima la ea laughing
Probabil ca domnisoara stie ca vacanta are trei saptamani, dar a uitat ca s-a prelungit cu o saptamana fata de anul trecut.

| bursuc001 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Bună, Angycut happy

Da, da, este posibilwinking
Probabil că s-a uitat la Ordinul MEN vechi ( cel dat înainte de a se prelungi vacanţa )...

O zi faină să ai!

| ByancaLavy a răspuns (pentru bursuc001):

Mda,am calculat gresit, sorry, m-am uitat pe calculator la date si mi-a scapat o saptamana, ups!

| bursuc001 a răspuns (pentru ByancaLavy):

Nici o problemă, stai liniştită happy

O seară frumoasă!