| SexHunter69 a întrebat:

Pe semestrul I am primit bursa de merit. Pe semestrul II ma incadrez sa iau din nou bursa de merit si cu noile schimbari de marire ale mediei necesare, trebuie sa fac din nou cerere de bursa de merit sau iau banii automat?

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Faci din nou cerere. Vorbește cu dirigintele, dar îmi amintesc ca acum cativa ani am făcut cerere și pe semestrul II.

1 răspuns:
| SadWriter a răspuns:

Nu. Și eu sunt in cazul tău, și nu trebuie să refac vreun document. Dirigintele trebuia să anunțe in clasă că au apărut schimbări în cazul burselor. Dacă nu ai luat bursă pe semestrul trecut, nu mai poți lua nici pe semestrul ăsta. Dar nu este cazul tău. Vei primi banii automat, nu trebuie să te mai chinui. Am impresia că doar pentru bursă de studiu și socială se refac documentele acum, tot în cazul în care ai avut semestrul trecut.