| Biir a întrebat:

Pentru bobocii de liceu: In prima zi de liceu, veti merge cu parintii?

Răspuns Câştigător
| Natassha a răspuns:

Vad ca majoritatii copiilor le e rusine sa mearga cu parintii.
De ce?

15 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pe vremea cand am fost eu boboaca laughing) m-am dus singura

| xibalba a răspuns:

Cand a fost prima mea zi de liceu, m`am dus cu niste fosti colegi de generala cu care am picat in aceeasi clasa. Deci fara parinti

| doar.pt.voi. a răspuns:

Nam fost cu parintii.laughing o sa va adunati toti...si o sa va zica cine e dirigul. diriga voastra... o sa fie fainbig grin

| G a răspuns:

Nu. am intrat la acelasi liceu la care am invatat in 5-8, stiu locul, stiu profesorii, am cazut in clasa cu cativa din colegii de gimnaziu, deci ma descurc.

| cristianorudi7 a răspuns:

Hellllloooooooooooo! normal ca nu cu parintii, cu gagica(u)

| cristianorudi7 a răspuns:

Hellllloooooooooooo! normal ca nu cu parintii, cu gagica

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Nu happy La mine mama si tata nu pot sa vina. Asa ca ma intalnesc cu o colega si mergem impreuna.

| miky_1289 a răspuns:

Eu nu voi merge cu parintiitongue

| Adelina04 a răspuns:

God in niciun caz!laughing

| Ma username a răspuns:

Si sa ma faca de ras? : "Sa ai grija de tine mamica, sa nu uiti sa mananci, sa nu te bati, poarta-te frumos"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nulaughing) da ce? te duci la gradinita?happy

mergi si tu cu fetele/baietii de varsta tatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te-as sfatui sa mergi cu parintiibig grin e mult mai ok sa mergi singurabig grin.

Multa bafta`!

p. s:Eu am fost cu parintii, adica ei m`au adus pan` la scoala si au ales sa urce si ei..."uurra!yawn!" Dirigu` a zis:"Vai ce de parinti, asta denota interes"...yeah sigur.laughing ca dintre 5 cati erau de toti, 2 erau ai meilaughing. Lasa mergi farabig grin.

| AshuraElric a răspuns:

Buna intrebare...ma gandeam sa merg cu tata (si sa va spun si motivul)cat am fost la scoala nu si-a facut deloc aparitia decat la sfarsitul clasei a 8-a, nu de alta dar directorul scoli i-a fost profesor de sport(iar tata nu era cel mai dulce copillaughing)deci acum ''este obligat'' sa mearga la liceu in prima zi.Este bine sa mergi macar cu un parinte, toti vor sti ca nu esti singur pe lumelaughing

| jinxx a răspuns:

Nu

| AlexRisse a răspuns:

Daca vrei pot veni si ei nu-i nici o problema